fbpx

נרשמים ומתעדכנים

ניוטון ניוזלטר

ניוטון הרצליה

הקבוצות שלנו

תינוקיה

לידה – 15חודשים

הפעילות בתינוקייה תהיה בעיקרה משחקית ומוטורית: השמעת מוסיקה ושירים, הקראת סיפורים ועוד.

פעוטות

15 - 24 חודשים

הפעילות לגילאי שנה-שנתיים תעסוק בעיקר במוטוריקה, תנועה, מוסיקה ויצירה יחד עם העברת תכנים מותאמים באופן ישיר.

פעוטות בוגרים

24 חודשים +

התכנית החינוכית היומית לילדים כוללת גם משחק ולמידת תכנים דידקטיים ותכנים מסביבתו הקרובה של הילד, כגון חגים, מזון, בעלי חיים, ביגוד, חוויה, מדע ודעת: התנסות וחוויות מאתגרות המשלבות פעילויות מדעיות עם חומרי היצירה, המקנים חוויה לימודית תוך כדי שעשוע ומשחק.

* בשלושת שכבות הגיל מתקיים מעקב וליווי התפתחותי , אשר יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצות לפי הגיל ושלב התפתחותי.

הגן שלנו….

הכירו את מנצחת
התזמורת- מנהלת הגן

מאיה יגודה

עם מעל ל-20 שנות קריירה בניהול, הגעתי לתחום החינוך לגיל הרך מתוך תשוקה אמיתית ורצון עז לשנות, לעצב, להשפיע ולאפשר את התנאים הטובים ביותר עבור הקטנטנים שלנו בשנים כה חשובות אלו. השאיפה שלי היא שהגן יהווה עוגן משמעותי בחיי הילדים, ההורים והצוות, בו הם מרגישים שייכים, חשובים, שרואים כל אחד ואחת מהן באופן אישי. כל ילד הוא עולם קטן ייחודי ומיוחד אשר יש להכיר, לייצר איתו קשר משמעותי ובטוח, ולקדם אותו באופן אישי בנתיב והקצב הנכון ביותר עבורו. כמנהלת הגן הערכים המנחים אותי הם אמון ושקיפות מלא מול ההורים, מקצועיות וסטנדרט איכות גבוה, עבודת צוות, למידה ושיפור מתמיד!
מגדל קוביות

הרשמו לניוזלטר
של ניוטון

קבלו עדכונים שוטפים על ההרשמה לגנים,
אירועים ומרכזים חינוכיים

צור קשר

תאריך לידה של הילד/ה
שנת לימודים רצויה
מתעניין בסניף ניוטון ב:

מרחב קהילתי

כגוף חינוכי הרואה כל ילדה וילד כחלק מתא משפחתי וקהילתי, אנו רואים עצמנו כחלק מהמסע שלכם. לכן, הגנים שלנו הם מקום חי ונושם לא רק בשעות הפעילות הפורמליות, אלא גם לאחר מכן.

אנו שואפים להיות מרכז משפחתי-קהילתי-חינוכי, המעניק מעטפת רחבה של פעילויות פנאי ושירותים מקצועיים לקהילת המשפחות של ילדי הגן וכן לקהילה הרחבה.

אמון ושקיפות

אנו רואים חשיבות עיקרית בבניית שיח בריא בין ההורים לצוותי הגנים, כזה המבוסס על אמון ושקיפות הדדיים.

מתוך הבנה שכולנו כאן יחד, פועלים למען אותן המטרות – הבטחון, ההנאה וההתפתחות המיטבית של כל ילדה וילד.

הצוות החינוכי

המשאב החשוב ביותר בחינוך הוא ההון האנושי.

אנו משקיעים את מירב המשאבים בפיתוח אנשי החינוך שלנו, הן בציר המקצועי – הדרכות והכשרות שנתיות, מלגות לימודים ואפיקי קידום בתוך הארגון, והן בציר האישי – עם תנאי העסקה יוצאי דופן לצד השקעה ברווחה ובהוקרה לעידוד ולמצוינות. גם כאן, הרווח כולו של הילדים שזוכים לגדול עם צוות שחווה מימוש וסיפוק מקצועי.

מעטפת ניהולית

מאפשרת לכל בעל תפקיד להתמקד במומחיותו המקצועית. מטה הרשת מנהל את תחומי התפעול, הפדגוגיה ומשאבי האנוש בכל הגנים.

מנהלת הסניף מתמקדת בניהול שוטף של הגן, הקהילה והצוותים. כתוצאה מכך, הגנים מנוהלים במקצועיות והגננות מושקעות אך ורק בחינוך.

גישה חינוכית

אנו מאמינים ביצירת רצף והמשכיות בין המעגלים הסובבים את עולמו של הילד- המשפחתי, החינוכי והקהילתי, כמפתח להתפתחותו המיטבית.

בשנים המשמעותיות ביותר להתפתחותם, אנו מלווים את הילדים באופן צמוד ע"י יועצת פדגוגית מומחית, בהתאם לתכנית פדגוגית סדורה המתמקדת ב- 3 צירי התפתחות מרכזיים: מוטורי, חברתי-רגשי וקוגניטיבי, אשר מאפשרת מעקב והתאמה אישית לכל ילדה וילד לאורך כל השנה.