fbpx

נרשמים ומתעדכנים

ניוטון ניוזלטר

אבני הדרך

החזון

להיות רשת הגנים הפרטית והאיכותית ביותר בישראל

המטרה

להעניק לכל ילד תשתית מיטבית לצמיחה והתפתחות ולהוות גוף חינוכי-קהילתי בעל ערך מוסף ומבודל למשפחה על ידי גישה ניהולית, חדשנית ומקצועית

היעוד

יצירת מערכת יחסים חדשה בין ההורים למערכת החינוך לגילאי לידה עד 3, על ידי הצעת ערך מוסף התפתחותי, חינוכי וקהילתי לילד ולמשפחתו וחיזוק האמון ושיתוף הפעולה בין הצדדים

מובילי החזון
של ניוטון

יונתן אבני

יזם ואיש עסקים עם ניסיון עשיר בניהול, אסטרטגיה ושיווק. החל את דרכו כדור שלישי בחברה משפחתית תעשייתית אותה מכר לפני מספר שנים. עו"ד במקצועו, דירקטור במס' חברות, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים גלובלי, שניהם מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. נשוי לשני ואבא לשתי בנותיו אלון וניב. "השאיפה שלי היא למנף את היכולות הניהוליות והניסיון המקצועי שצברתי לאורך הקריירה כדי לייצר אימפקט חברתי מהותי"


קרא עוד

מתן מלכא

עם רקע של נסיון ניהולי כקצין בצבא ולאחר תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי מתן החל את דרכו המקצועית והניהולית בפירמת רואי החשבון EY. לאחר שנים בהם רכש ידע רב בליווי וייעוץ לעשרות גופים בתחום הניהולי-אסטרטגי, מתן יצא למסע יזמות עם השותף שלו יוני אבני במטרה למנף את הידע והניסיון הניהולי שלהם ויחד החליטו להקים רשת חינוך פרטית אשר תיתן מענה מבודל וייחודי בגיל הרך. "אחרי שלמדנו היטב את המודלים העולמיים בחינוך לגיל הרך, נדהמנו לגלות את הפוטנציאל האדיר הטמון בתחום ואת גודל הפער מהמציאות הקיימת בישראל. אני רואה כזכות והזדמנות להוביל ארגון שמוכיח שניתן לבנות מציאות אחרת- ניתן לבנות מערכת חינוך מנוהלת, איכותית, העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר."


קרא עוד

איילת רפלין

איילת פועלת כבר 15 שנים בזירה ניהולית, חינוכית – טיפולית. ב-8 שנים האחרונות כיהנה כמנהלת תחום גני הילדים והגיל הרך בעמותת "גדולים מהחיים" לילדים חולים ומחלימים מסרטן. בעלת תואר שני M.Ed בניהול וארגון מערכות חינוך, תואר ראשון B.Ed בחינוך מיוחד, וכן תעודת הוראה כמאבחנת דידקטית ומדריכת הורים. "תחום הגיל הרך הינו חלק בלתי נפרד מהשליחות שלי, גן הילדים הוא יותר מאשר מסגרת חינוך הוא אורח חיים: הוא דפוס תרבותי וחברתי: הוא מסגרת ערכית המגלמת את מיטב ערכי האדם והחברה. אני מאמינה כי אינטראקציה איכותית דווקא עם המבוגר המשמעותי בחייו של הילד היא המפתח לקידום רווחתם הנפשית של ילדי הגן."


קרא עוד

שרון אהרוני

עם מעל 20 שנות ניסיון בגיל הרך. שרון בעלת תעודה יעוץ והדרכה חינוכית לגיל הרך, וניהול הדרכה וייעוץ פדגוגי , תואר ראשון B.Ed בחינוך לגיל הרך, תואר שני M.A בהתפתחות הילד. "הדבר החשוב ביותר בגיל הרך הינו פיתוח הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות של הילדים. אני מאמינה שעל בסיס זה תתרחש למידה איכותית ומשמעותית בכל תחומי ההתפתחות, תוך מתן אפשרות להתפתח באופן מיטבי המכשיר את הילדים להסתגל לעולם המשתנה המחייב למידות חדשות."


קרא עוד

5 השורשים מהם צמח החזון של ניוטון

גללו מטה

מגדל קוביות

הרשמו לניוזלטר
של ניוטון

קבלו עדכונים שוטפים על ההרשמה לגנים,
אירועים ומרכזים חינוכיים

צור קשר

תאריך לידה של הילד/ה
שנת לימודים רצויה
מתעניין בסניף ניוטון ב:

מרחב קהילתי

כגוף חינוכי הרואה כל ילדה וילד כחלק מתא משפחתי וקהילתי, אנו רואים עצמנו כחלק מהמסע שלכם. לכן, הגנים שלנו הם מקום חי ונושם לא רק בשעות הפעילות הפורמליות, אלא גם לאחר מכן.

אנו שואפים להיות מרכז משפחתי-קהילתי-חינוכי, המעניק מעטפת רחבה של פעילויות פנאי ושירותים מקצועיים לקהילת המשפחות של ילדי הגן וכן לקהילה הרחבה.

אמון ושקיפות

אנו רואים חשיבות עיקרית בבניית שיח בריא בין ההורים לצוותי הגנים, כזה המבוסס על אמון ושקיפות הדדיים.

מתוך הבנה שכולנו כאן יחד, פועלים למען אותן המטרות – הבטחון, ההנאה וההתפתחות המיטבית של כל ילדה וילד.

הצוות החינוכי

המשאב החשוב ביותר בחינוך הוא ההון האנושי.

אנו משקיעים את מירב המשאבים בפיתוח אנשי החינוך שלנו, הן בציר המקצועי – הדרכות והכשרות שנתיות, מלגות לימודים ואפיקי קידום בתוך הארגון, והן בציר האישי – עם תנאי העסקה יוצאי דופן לצד השקעה ברווחה ובהוקרה לעידוד ולמצוינות. גם כאן, הרווח כולו של הילדים שזוכים לגדול עם צוות שחווה מימוש וסיפוק מקצועי.

מעטפת ניהולית

מאפשרת לכל בעל תפקיד להתמקד במומחיותו המקצועית. מטה הרשת מנהל את תחומי התפעול, הפדגוגיה ומשאבי האנוש בכל הגנים.

מנהלת הסניף מתמקדת בניהול שוטף של הגן, הקהילה והצוותים. כתוצאה מכך, הגנים מנוהלים במקצועיות והגננות מושקעות אך ורק בחינוך.

גישה חינוכית

אנו מאמינים ביצירת רצף והמשכיות בין המעגלים הסובבים את עולמו של הילד- המשפחתי, החינוכי והקהילתי, כמפתח להתפתחותו המיטבית.

בשנים המשמעותיות ביותר להתפתחותם, אנו מלווים את הילדים באופן צמוד ע"י יועצת פדגוגית מומחית, בהתאם לתכנית פדגוגית סדורה המתמקדת ב- 3 צירי התפתחות מרכזיים: מוטורי, חברתי-רגשי וקוגניטיבי, אשר מאפשרת מעקב והתאמה אישית לכל ילדה וילד לאורך כל השנה.